Peršokti į kontentą

Visa veikla

Šitas srautas automatiškai atsinaujina

 1. Ankstesni
 2. Sarunas112

  Kokia valtis?

  Geras varijantas, kažka panašaus ir aš žiūriu
 3. EASYDRUNK

  Kokia valtis?

  Priklauso koks biudžetas tavo. Pats sau planuoju nusipirkti - https://www.skelbiu.lt/skelbimai/4-viete-pripuciama-valtis-intex-68324-excursion-4-52515785.html
 4. Galmėtu viduriuką padaryti.
 5. Įdomu kokiam mieste būtų 🙂 Nuo to daug kas priklauso.
 6. Sveiki, planuoju pradėti šį sezoną su dugnine, tačiau pirmiausiai reikia nusipirkti ją, ką manote apie shimano kotus?
 7. Kokias pludes naudojate vasara ir kodėl? Aš naudoju tai neslankijančia nes man taip patogiau.
 8. Gal atsimenat kokia jūsų pirma žuvis? Mano tai karosiukas, nes prie pat manes buvo prudelis toks ir kaip pagavau pirmą tai ir pradėjau žvejoti nes užkabino
 9. Kada pirmą kartą pradėjote žvejoti?
 10. Sveiki, bus rengimas meet 2021.08.21d. Tad kas dalyvautu meet? Laukiu visu pasisakančiu iki 2021.04.30d. tada aprašysiu visas detales.
 11. Kokias žuvis gaudote ežeruose ir su kuo?
 12. Kokias žuvis gaudote upėse ir su kuo?
 13. Sveiki, patarkit kokia valtį pirkti spiningavimui? Norėčiau nebrangios ir normalios, tai reiškia kad pirma mano valtis bus ir kad metus bent atlaikytu, būtų kokybės ir kainos santikis.
 14. Padarytas pirmas atnaujinimas, ir tai yra įdiegtas čiatas - lengvesniam bendravimui. Tik nepamirškite, kad čiatas tai tik bendravimui, o visi klausimai užduodami forume, kad ir kiti rastu atsakymus į jiems rūpimus klausimus. Kolkas šiam kartui tiek, toliau bus pildoma ir tobulinama.
 15. EASYDRUNK

  Man Kablys

  Supratau.
 16. Sarunas112

  Man Kablys

  Dėje bet ne, nors norėčiau taip žvejoti 🙂
 17. EASYDRUNK

  Man Kablys

  Čia tavo youtube kanalas?
 18. Šiandien kimba TV Kibo vakar? Kibs rytoj? O gal reikia žinoti geras vietas? Bobučių prietarai! Šiandien puikiausias oras, tinkamiausias metų laikas, idealiausias atmosferos slėgis, gaiviausias vėjas ir palankiausia mėnulio fazė, o svarbiausia – šiandien kimba! Įvairiausi ir naujausi žūklės būdai, klajonės po gerai žinomus ir naujai atrandamus Lietuvos ir užsienio vandens telkinius, tai kiekvieną kartą nauja patirtis.
 19. Vaivorykštiniai upėtakiai žiemą.
 20. Žvejyba avižėle ir pirmas ledas 2021 Sveiki, nutariau pavaikyti ešeriukų dar iki didžiųjų šalčių, nes ledas kai kur buvo toks puse velnio. Iki kol sumontavau video jau dižioji dalis telkinių jau užšąlę, tai Jum tikrai pavyks pažvejot geriau nei man, Nei žvyno ir atsargiai ant ledo! P.S. Dėl tokių dežių rašykit Deividui: https://www.facebook.com/deividas.rackauskas.50
 21. Sveiki, ką gaudote pavasari spiningaudami?
 22. Norint palaikyti tvarką šiame forume reikia laikytis taisyklių. Už taisyklių nesilaikymą busite baudžiami įspėjimais arba BAN Keiksmažodžiai ir įžeidinėjimai draudžiami. Draudžiama spam'inti. Draudžiama kurti tokias pačias temas! (Pasinaudokite paieška prieš kurdami temą.) Rašant naują temą, nurodykite aiškų pavadinimą. Jai buvęs forumo narys buvo jau gavęs BAN'ą tai galį rašyti administracijai, kad persvarstytu jo grįžimą į diskusijas. Tačiau svarbiausiai turėti rimta argumentą. Grubaus nusižengimo (sukčiavimo, vagystės) atveju narys yra šalin
 23. Naujausi uždarbio internete būdai tik https://uzdarbioforumas.lt

 24. Sveiki atvyke į naujai susikurusi forumą!!! Tikiuosiu jums čia patiks, nes man tai po truputi jau vaizdas aiškėje

 25. Sveiki žvejai!!! Na papasakokyte žūklės ypatumus ant ledo. Ką reikia žinoti pradedančiajam? Komie jūsų laimykiai? Pasirodykit ir papasakokyte apie poledinę žūklę.
 1. Rodyti daugiau veiklos
×
×
 • Create New...