Peršokti į kontentą

Sarunas112

Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  23
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0 Neutral

Apie Sarunas112

 • Gimtadienis 1992.07.30
 1. Sarunas112

  Kokia valtis?

  Geras varijantas, kažka panašaus ir aš žiūriu
 2. Galmėtu viduriuką padaryti.
 3. Sveiki, planuoju pradėti šį sezoną su dugnine, tačiau pirmiausiai reikia nusipirkti ją, ką manote apie shimano kotus?
 4. Kokias pludes naudojate vasara ir kodėl? Aš naudoju tai neslankijančia nes man taip patogiau.
 5. Gal atsimenat kokia jūsų pirma žuvis? Mano tai karosiukas, nes prie pat manes buvo prudelis toks ir kaip pagavau pirmą tai ir pradėjau žvejoti nes užkabino
 6. Kada pirmą kartą pradėjote žvejoti?
 7. Sveiki, bus rengimas meet 2021.08.21d. Tad kas dalyvautu meet? Laukiu visu pasisakančiu iki 2021.04.30d. tada aprašysiu visas detales.
 8. Kokias žuvis gaudote ežeruose ir su kuo?
 9. Kokias žuvis gaudote upėse ir su kuo?
 10. Sveiki, patarkit kokia valtį pirkti spiningavimui? Norėčiau nebrangios ir normalios, tai reiškia kad pirma mano valtis bus ir kad metus bent atlaikytu, būtų kokybės ir kainos santikis.
 11. Padarytas pirmas atnaujinimas, ir tai yra įdiegtas čiatas - lengvesniam bendravimui. Tik nepamirškite, kad čiatas tai tik bendravimui, o visi klausimai užduodami forume, kad ir kiti rastu atsakymus į jiems rūpimus klausimus. Kolkas šiam kartui tiek, toliau bus pildoma ir tobulinama.
 12. Sarunas112

  Man Kablys

  Dėje bet ne, nors norėčiau taip žvejoti 🙂
 13. Šiandien kimba TV Kibo vakar? Kibs rytoj? O gal reikia žinoti geras vietas? Bobučių prietarai! Šiandien puikiausias oras, tinkamiausias metų laikas, idealiausias atmosferos slėgis, gaiviausias vėjas ir palankiausia mėnulio fazė, o svarbiausia – šiandien kimba! Įvairiausi ir naujausi žūklės būdai, klajonės po gerai žinomus ir naujai atrandamus Lietuvos ir užsienio vandens telkinius, tai kiekvieną kartą nauja patirtis.
 14. Vaivorykštiniai upėtakiai žiemą.
×
×
 • Create New...